Всі відгуки

Патійчук Назар Борисович

Рівненська область
Місце відпочинку: Біле озеро

Біле озеро - перлина в лісах Рівненщини. Прекрасне місце для відпочинку поєднує в собі красу та неповторність природи. Вода має цілющі властивості через підвищений вміст гліцерину, тому рани в ній затягуються дуже швидко. А тепер перейдемо до самого відпочинку.

Не всі дочитають до кінця,тому напишу відразу, найбільший мінус - це дорога(25км з Вараша до с.Рудка треба їхати 45-60хв, залежить від того наскільки берегти своє авто). Автобус з Вараша їде +-60 хв. Останні 2 фото мають хоч трохі передати біль їзди по цій дорозі.

Є 3 основні зони де та як ви можете відпочити,оскільки я тут буваю дуже часто, то розкажу детально про кожну з них.
1. Найросповсюдженіший відпочинок - кемпінг з наметами. Він особливо не відпрізняється від звичайного кемпінгу будь-де, окрім того що ви заплатите 50 грн за в'їзд на так званий 'Вєтєрок' (нелегально стягують кошти,але якщо знати дорогу лісом,то можна обїхати) і дуже гучної музики вночі на дискотеці. Сім'ям які їдуть відпочивати з дітьми раджу повністю обїжджати озеро і ставати по інший бік, так буде і тихіше і спокійніше(менше п'яних малолітніх 'ауєшніків' які зазвичай тусуються на тому самому 'Вєтєрку'.

2. База відпочинку 'Біле Озеро'. Розписати можу багато, але якщо коротко то: дуже дорогі будинки(якщо ви не берете як робітник РАЕС),будинки є різних класів(від просто 2-3 ліжка,шкаф,стіл,табурети з спільним туалетом на півбази до цілих люкс будинків з холодильником, телевізором, туалетом, душом всередині), столова,пляжний волейбол, футбол, баскетбольний корт, новий дитячий майданчик, магазини, пірс, оренда катамаранів і, на мою думку, найкращий пляж(здається єдиний піщаний і без дерев). Якщо є можливість взяти через РАЕС, то вийде ДУЖЕ дешево, але взагальному: можна добре відпочити.

3. База відпочинку 'Холодок'. Досить недавно з'явилася, і ,як на мене, кращий варіант ніж база від РАЕС, в будинках є холодильник, кондиціонер, плитка(дуже погана), туалет, душ і по стандарту: ліжка, тумбочки, стіл, полички. Біля кожного будинку є своя альтанка(з розеткою, світлом і урною) і мангал. Є можливість взяти в оренду квадроцикл, катамаран і ще всяке інше. По ціні там все індивідуально,тому треба уточнювати, дешевше як на базі 'Біле озеро', але без харчування. Вранці розбудять бездомні собаки,яких відпочивальники тут підкормлюють.

Взагальному про все Біле озеро: Можна неймовірно відпочити, краще закупитись заздалегідь або у Вараші(ціни в магазинах на Білому трохи кусаються). Навколо озера чорничні якідники,тому можна відійти в кущики і ще й наїстись. Візьміть спрей від комарів та дрова або вугілля(якщо збираєтесь смажити щось на багатті), та не забудьте забирати за собою сміття!

Також прикладаю фото останнього відпочинку, деякі зроблені на світанку, деякі щоб показати взагальному як виглядає і останні щоб показати цю жахливу дорогу.

Відпочивайте в Україні!