Всі відгуки

Мухачова Дар'я Олегівна

Херсонська область

Місце відпочинку: Рожеві озера в с.Геройське

Ми їхали подивитись на фантастично красиві рожеві озера, які розташовані в с. Геройське, а потім поїхати на Кінбурську косу.
Від Херсона до с. Геройське ми їхали 4,5 години, хоча гугл показував 2,5. Дорога дуже погана, але в цьому є свої плюси, ми їхали повільно та могли насолодитись навколишньою красою та тваринами, які знаходились у своєму природному середовищі.
Коли ми доїхали до Геройського, то реально відчули себе героями, але місцеві нам сказали, що озера зараз не рожеві (це був липень), і їх колір залежить від температури повітря та ще якихось факторів.
Ми звісно засмутились, але вирішили, що нам вистачить насолодитися пляжним відпочинком на Кінбурській косі, але й тут нас спіткала невдача. Місцеві сказали, що на своїй машині ми не проїдемо, тому що там піщаний заїзд і потрібен повний привід. І ми вирішили не ризикувати, розвернулися та поїхали назад ні з чим, за дві години ми знайшли чудову турбазу «Ліман парк», куди нас заселили о 12 ночі. Це було найліпше закінчення того складного дня, вже через 20 хвилин після заселення ми плавали в басейні під відкритим небом та насолоджувалися навколишньою красою.