Всі відгуки

Карпусь Костянтин Володимирович

Дніпропетровська область
Місце відпочинку: Мишурин Ріг

Розташоване на правому березі Кам'янського водосховища річки Дніпро, у місці впадання в нього річки Омельник, у північно-західній частині Дніпропетровської області поблизу межі із Кіровоградською областю.
Про це городище також писав Олександр Поль: «розташоване на самому мисі, оточеному водою Дніпра та на прилеглій до нього нагірній, степовій місцевості, оточеній ровами та валами, тепер дуже розмитими весняними водами. Площа, яку займає городище, містить в собі приблизно до 20 десятин. В кількох верстах вище, за течією Дніпра, у лісі, в урочищі "Перцева", знаходиться інше, менших розмірів городище, що називається "окопом". Також неподалік заходився найдавніший перевіз через Дніпро, який був важливим місцем в адміністративному, торговому та військовому відношеннях.»
В селі народилися:
Гладуш Віктор Дмитрович (1937—2010) — український державний і політичний діяч. Дипломат.
Зорін Андрій Микитович (1933—2003) — український вчений-гірник.
Кошик Олександр Кузьмич (1905—1977) — український радянський історик, професор, доктор історичних наук.
Озерний Марко Остапович (1890—1957) — селекціонер-кукурузовод, Герой Соціалістичної Праці.
В селі є острів "Кучугура" ,який зє,денний з селом домбою . На сотрові є гарний сосновий ліс з виходом до Дніпра . На территроії острова є база відпочинку " Дніпровські світанки " ,там є всі умови . Можна там й з палатками розміститись .