Всі відгуки

Сиволап Наталія Миколаївна

Чернігівська область
Місце відпочинку: комплекс «Голубі озера»

Блакитні озера в Ріпкинському районі поблизу села Олешня.
Побачити варто, це факт.
Природа неймовірна: багатий ягодами сосновий ліс, чисте повітря, справді голуба тепла вода. Все чудо звучить, і здається райське місце... та насправді не забуваємо про найголовніший фактор, що впливає на всі моменти кайфового відпочингу – сила силенна відпочиваючих, таких як і ви ))
Тому запах соснового лісу важко відчути через щільну завісу ароматів шашликів, а вода блакитна і прозора в рідкісні моменти, коли ніхто її не каламутить, відповідно про тишу краще забути взагалі )) Проте ягід було багато, і всі хто не полінується заглибитись у ліс, знайдуть їх легко.
Вцілому найбільша частина озера облаштована під комерційний комплекс, однак ціни надзвичайно прийнятні, є виділенні місця для кемпінгу (на вихідних місце знайти важко, але можливо). Музика від комплексу гримить знатно до 2.00 ночі, потім продовжують до ранку сусіди. Та хто хоче спати в наметах, і хоче цього дуже – зможе )
В межах кемпінгу є підготовлені місця для збору сміття, «будиночки»-туалети, за в’їзд просять символічну плату (з авто і однієї сім’ї в ньому – до 100 грн).
Ми відпочиваємо з дітками, всі спіймали повний дзен, не встигали навіть обсохнути між пірнаннями, з води майже не виходили, пізнали захват від купання під дощем, спали міцно, приємних емоцій і спогадів зібрали вдосталь.

!00% рекомендуємо спробувати, а чи захочете повернутись вдруге, вирішите самі )