Переможець конкурсу

Наш супер-конкурс добіг кінця і завдяки активним мандрівникам на Карті Відпочинку України вдалось зібрати близько 270 яскравих історій!  Від найулюбленіших туристами точок для кемпінгу — до абсолютно унікальних й маловідомих мальовничих куточків України.

 
Обрати було нелегко, бо хотілось не обирати, а як можна скоріше відвідати усі мальовничі куточки, про які Ви нам написали! За найкращий відгук крутецький travel-set рушив до активної мандрівниці - Анни Редьки! Команда Кемпінг вітає Анну та бажаємо ще більше чудових місць та яскравих вражень від відпочинку!

 

Анна Редька

Пустыня Кицевка — уникальное место для Харьковской области. Всюду бугристые склоны из белоснежного песка, которым нет конца и края, зелени совсем мало. Действительно, настоящая пустыня. Порой чувствуешь себя как в Тунисе или Египте. Фотки получаются нереальные. Отличное место для тех, кто хочет отдохнуть от городской суеты и просто побыть в тишине. Место очень понравилось, красивые пейзажи, невероятная атмосфера..хочется сюда ещё ...

Читати весь відгук 
#

49.86820270771287,

36.82619812526764

Харківська область, село Кицевка

#
Головний приз
Набір для пікнкіка з 4 одиниць:
  • Подвійна решітка з антипригарним покриттям BQ-68;
  • Мангал розкладний «Пікнік» BQ-1057;
  • Пікніковий набір «Family»;
  • Набір аксессуарів для гриля G-05
Переможці тижня
Дізнайтесь більше подробиць 

про круті куточки нашої країни з інтерв'ю наших переможців☺

#
Дякуємо кожному, кто залишив свій відгук на Карті відпочинку України!

Завдяки вашим рекомендаціям ми дізнались про багато неймовірних місць з чудовими краєвидами та впевнились – наша країна прекрасна! Подорожуйте та вивчайте рідну Україну разом з нашою картою, а ми продовжимо наповнювати її новими, ще більш цікавими місцями вже наступного сезону!

До зустрічі!☺

#
Залишайтесь з нами та слідкуйте за новинами